Firma Walltech climbing s.r.o. byla založena roku 2015 Tomášem Sládkem a Kateřinou Sládek Antalovskou, jako rodinná firma se zaměřením na osobní přístup k zákazníkům. Tomáš i Kateřina jsou aktivní horolezci již více než 20 let.


Díky špičkové kvalitě materiálů, precizní práci montážních týmů a vysoce individuálnímu přístupu se velmi rychle se stala důvěryhodným partnerem pro realizaci náročných projektů pro Německý horolezecký svaz (DAV) a Francouzský horolezecký svaz (FFME) a soukromých investorů.


Od roku 2015 jsme realizovali vice než 30 projektů v Německu, Francii, Finsku, Maďarsku a České republice s celkovou zpracovanou plochou téměř 15 000 m2.
V současnosti je výrobní a montážní kapacita více než 10 000 m2 lezeckých stěn za rok.


Sídlo Walltech climbing je v Praze, výrobní prostory o ploše 900 m2 jsou situovány Jičíně. Nejdůležitější technologické vybavení je 5-ti osé CNC obráběcí centrum, speciálně navržené na obrábění překližkových desek.


Walltech climbing je vybavena profesionálními CAD softwary pro návrh dřevěných a ocelových konstrukcí a špičkovým CAM softwarem s plně automatizovaným programováním CNC obráběcího centra.


Walltech climbing může nabídnout služby:

  • Design lezeckých stěn a poradenství v plánovací fázi
  • Výrobu panelů lezeckých stěn
  • Výrobu ocelových a dřevěných konstrukcí
  • Kompletní dodávku projektu


Naše hlavní cíle jsou neustálé zlepšování celého procesu projektů, nové technologie, nové trhy a zákazníci, nové zkušenosti a příběhy…


Walltech climbing – děláme lezecké stěny lépe.